Już 25 marca zapraszamy do Gliwic

Już 25 marca zapraszamy do Gliwic

Już tradycyjnie w marcu zapraszamy przedstawicieli branży produkcyjno – logistycznej do udziału w konferencji Logistyka Inwestycje Przyszłość, która będzie miała miejsce 25 marca w nowej lokalizacji: w Arena Gliwice.

W świat nowoczesnej technologii i jej wpływu na rynek wprowadzi nas Piotr Pietrzak z IBM a Małgorzata Ryfa pokaże jak SEGRO  zastosowuje je w praktyce. Bartosz Baca z BBSG podsumuje, jak zmienia się nasze podejście do mobilności i jakie niesie to ze sobą skutki.

Porozmawiamy o tym co się dzieje w mieście i w regionie, o biznesowym lotnisku w Gliwicach i jego skutkach dla biznesu, o air mobilty i eletromobilności, jako wyzwaniu dla całego łańcucha dostaw oraz o tym, jakie oczekiwania mają konsumenci i jak bardzo modelują przestrzeń magazynową i rynek dostaw.

Moderatorami spotkania będą Igor Sokołowski i Artur Olejniczak, którzy zaprosili do dyskusji min.: Bielowka Janusz Piotr Skobalo, dr Janusz Michałek, Krzysztof Roszyk, Sławomir Nalewajka, Miroslaw Antonowicz, Artur Kalicki MBA Maciej Rybak, Wojciech Arszewski, Piotr Samson, Jacek Faber.

Müller – Die lila Logistik,  SEGRO, UPS, MW Logistics, PSML – Polish Supply Management Leaders, Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania

Nadchodzące wydarzenia/konferencje