Dąbrowa Górnicza to prężnie rozwijające się miasto, a co najważniejsze konsekwentnie i z wizją. Władze miasta mają jasno określony kierunek, w którym podążają. Są otwarte na przyjęcie każdego nowego przedsięwzięcia inwestycyjnego, przekładającego się na rozwój regionu, a szczególnie oczekiwane są inwestycje z sektora nowych technologii i Automotive.

Rozwój, szczególnie ambitny, wymaga konfrontacji z wieloma zagadnieniami różnorakiej natury: prawnej, społecznej, technologicznej, finansowej. Jak je trafnie zdefiniować? Z czyich doświadczeń skorzystać? Czy branża automotive stwarza szansę na dynamiczny rozwój regionu, czy nie? Czy polska polityka gospodarcza nadąża za wyzwaniami stojących przed tą branżą? Jakie są preferowane kierunki rozwoju koncernów: masowa produkcja, czy seryjne produkcje? Czy oferta inwestycyjna Dąbrowy Górniczej i Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wpisuje się w potrzeby i oczekiwania inwestorów?

Aby wesprzeć region w pozyskiwaniu nowych inwestycji z branży nowych technologii i Automotive, przedstawić ofertę inwestycyjną miasta a także porozmawiać o trendach w branży, co roku zapraszamy na konferencję z cyklu Inwestycje Automotive- Kierunek Dąbrowa Górnicza,

Nadchodzące wydarzenia/konferencje