Future 2 to 5 to cykl wydarzeń, podczas których zaproszeni prelegenci i goście dyskutują o konkretnych kierunkach rozwoju, istniejących możliwościach technologicznych i zmianach czekających szeroko rozumiany rynek nieruchomości w perspektywie najbliższych 2 do 5 lat. Dzięki szerokiemu spojrzeniu przez pryzmat nie tylko technologii, ale także kreatywności, edukacji i komunikacji, uczestnicy mają szansę zajrzeć w realną przyszłość rynku.

Bydgoszcz należy do grona tzw. „emerging cities”, dlatego też to doskonałe miejsce do  kontynuowania tej ogólnopolskiej dyskusji. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju miasta, wsparcie inwestorów zapewniane przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego i władze lokalne, korzystne położenie na przecięciu ważnych dróg krajowych i kolejowych, łączących Warszawę, Poznań i Trójmiasto oraz międzynarodowy port lotniczy, dostępność terenów pod inwestycje, szybko rozwijający się rynek biurowy i wysoka jakość tzw. kapitału ludzkiego to główne atuty miasta.

Jest dobrze, ale czy to wystarczy, by utrzymać wysoki poziom wzrostu? Jak skutecznie realizować potrzeby inwestorów, by utrzymać pozycję jednej z najważniejszych lokalizacji dla sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. Jak umacniać pozycję regionu na mapie inwestycji logistyczno – produkcyjnych? Megatrendy, takie jak zmieniające się oczekiwania klientów, silna konkurencyjność, wpływ nowych technologii, przeobrażenia na rynku pracy oraz wykorzystywanie pomysłów zaczerpniętych z innych branż, wpływają na nieustanną transformację biznesowej rzeczywistości. PRZEMYSŁ 4.0, SZTUCZNA INTELIGENCJA, BIG DATA, ROBOTYZACJA I AUTOMATYZACJA MAJĄ WPŁYW NA ZMIANY nie tylko w PRODUKCJI ale także na MOBILNOŚĆ I KOMUNIKACJĘ Z PRACOWNIKIEM. Zapraszamy do dyskusji, o tym w jaki sposób dostępne technologie i zasoby mogę być ze sobą łączone, aby zbudować zupełnie nowe rozwiązania na rynku zapewniające przewagę konkurencyjną?

Powiemy Państwu jakie wyzwania stoją przed wszystkimi uczestnikami procesu inwestycyjnego: władzami samorządowymi, deweloperami, dostawcami technologii, najemcami powierzchni i pracownikami. Spróbujemy również przedstawić prognozę, co będzie się działo na rynku w bliskim horyzoncie czasowym.

 

 

  • Gospodarz
  • Partner Strategiczny
  • Partner Merytoryczny
  • Partner
  • Patronat Medialny
Nadchodzące wydarzenia/konferencje